En Yeni Android Uygulamalar Benim Konuşan Tom’um 2

Konuşan (Geveze) yeniden karşınızda ve yepyeni özellikleri ile…

Aynen önceden olduğu gibi yavru Tom’u sahipleniyor ve sanal kedin olarak ona bakıp mutlu ve sağlıklı bir şekilde yetişmesine yardım ediyorsun. Ama şimdi oynayabileceğin yeni mini oyunlar, yeni yiyecekler, yeni giysiler ve yeni eşyalar var.

Dahası da var! Tom’la oynamak şimdi hiç olmadığı kadar eğlenceli. Artık onu alıp etrafta hareket ettirebilir, döndürebilir, düşürebilir, fırlatabilir ve hatta onu tuvalete, banyoya, yatağa ve uçağına koyabilirsin.

Bir dakika… az önce UÇAĞI mı dedik?

Evet, Tom’un artık kendi uçağı var. Giyebileceği ve evini dekore edebileceği yeni ve müthiş ögelerle birlikte yeni yiyecekler ve evcil hayvanlar bulabileceği heyecan verici, yeni dünyalara Uçağıyla uçabilir.

Ne? Tom’un kendi EVCİL HAYVANLARI mı var!?

Evet! Tom’un evcil hayvanları neredeyse kendisi kadar şirin ve eğlenceli. Evcil hayvanla da etkileşime geçebilir veya Tom ve evcil hayvanı birbiriyle etkileşime girerken gülebilirsin. Kilidi açılacak beş evcil hayvan var. Hepsini bulabilir misin?

Haa, OYUNCAKLARIN hepsinden bahsetmiş miydik?

Tom’un şimdi müthiş oyuncaklarla dolu bir kutusu var: salıncak, basket topu, trampolin ve kum torbası. Tom hepsiyle de oynamaya bayılıyor. Ama oynamayı abartma, yoksa Tom’un bir yerleri uf olabilir…

UF OLMAK da ne?

Tom öncekinden daha fazla bakıma ihtiyaç duyuyor: bazen küçük bir hastalık geçirebilir veya bir yerlerini acıtabilir. Oyy, bu küçük zavallı şey, hıçkırık tuttuğunda veya burnu aktığında iyileşmek için senin yardımına ihtiyaç duyar. Neyse ki banyosunda hızlı ve kolay tedavilerle dolu bir ecza dolabı var!

Son olarak, mini oyun düşkünleri için aksiyon oyunlarından yapboz oyunlarına uzanan, arasından tercih yapabilecekleri bir sürü mini oyun var. Dahası, ilk olarak Tom’un çok oyunculu bir mini oyunu var! Uzay İzleri’nde arkadaşlarını geçebilecek misin?

Benim Konuşan Tom’um 2, aile dostu ve eğlenceli bir oyun. Şimdi indir ve Tom’un dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranına sen de katıl!

ÜCRETSİZ OYNA!

Bu şunları içerir:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamlar;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynamalarını teşvik etmeyi amaçlayan içerik kişiselleştirmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemesine olanak tanımak için YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği;
– Oyuncunun ilerlemesine dayalı olarak sanal para birimi kullanarak satın alınacak ögeler (farklı fiyatlarla erişilebilir) ve
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler.

Kullanım koşulları: http://outfit7.com/eula/
AEA gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/eea/
ABD gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Dünyanın geri kalanı için gizlilik politikası: https://outfit7.com/privacy/
Müşteri Desteği: support@outfit7.com

Bir Cevap Yazın