Fast and Furious Takedown iOS ve Android için çıktı!

Sinema dünyasının popüler serilerinden Fast & Furious yeni oyunu Takedown,  ve  kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Fast and Furious Takedown nasıl bir olmuş? Gelin, yakından bakalım.

Fast and Furious Takedown iOS ve Android için çıktı!

Fast and Furious Takedown iOS ve Android kullanıcılarına bambaşka bir yarış deneyimi yaşatmaya geliyor. iOS ve Android kullanıcıları için özel olarak geliştirilen bu yapımda, seçtiğiniz aracınız ile sokak yarışlarına katılıyorsunuz. Nitro gibi özellikler ile geliştirebildiğiniz otomobillerle Los Angeles sokaklarını birbirine katacağınız yeni oyun ile birlikte, siz iOS ve Android kullanıcılarını oldukça eğlenceli dakikalar bekliyor.

Grafik anlamında Aspalht 9 gibi günümüz oyunlarının bir hayli gerisinde kalsa da, oyun dinamikleri ile ön plana çıkmayı başaran Fast And Furious Takedown’da birçok farklı araç ve oyun modu oyuncuları bekliyor.

Söz konusu oyunda ayrıca bir hikaye modununda mevcut olduğunu da özellikle belirtelim. Böylece Hızlı ve Öfkeli macerasını mobil platformlara taşıyacak olan yapımcılar, bir süre güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyuna imza attıklarını da söyleyebiliriz.

iOS için indir 

Android için indir

Kaaynak: SDN

Bir Cevap Yazın