Fotoğraflardaki Arka Planı Silmek Artık Daha Kolay!

Çoğumuzun çekerken belki de en çok yakındığımız konulardan birisi, arkaplandaki istenmeyen kişi ve nesnelerdir.

Görsel zevki bozan bu tarz öğeler profesyonel bilgisayar kullanıcıları tarafından Photoshop yardımıyla temizleniyor. Ancak hem biraz zor hem de uğraş isteyen yöntem malesef herkese hitap etmiyor.

Fotoğraflardaki arka planı silme artık 5 saniye!

Soruna çözüm olması amacıyla kullanıma sunulan Remove Bg adlı web sitesi sayesinde fotoğraflardaki arka planı silme artık çok daha kolay bir hale getirilmiş durumda. Söz konusu bu site sayesinde fotoğraflarınızdaki arka planları 5 saniye içinde silebileceğinizi belirtelim.

Oldukça basit bir arayüze sahip olan internet sitesi bünyesinde bulundurduğu yapay zeka sayesinde, yukarıda belirtiğimiz gibi 5 saniye içerisinde fotoğraflarınızdaki arka planları temizleyebiliyor.

Herhangi bir ücret ödemeden ve üye olmadan kolay bir şekilde erişebileceğiniz site ile birlikte artık daha fazla zaman harcamadan arka planları kolaylıkla temizleyeceksiniz.

fotoğraflardaki arka planı silme

Tek yapmanız gereken ise buraya tıklayaraktemizlemek istediğiniz yükleyeceğiniz fotoğrafı seçmek. Daha sonrasında ise seçtiğiniz fotoğrafın geliştirilen algoritma sayesinde, arka planını 5 saniye gibi kısa bir sürede rahatlıkla temizlenmiş olarak  png. formatında kullanıcılara geri sunuluyor.

Hemen yukarıda verdiğimiz örnekte olduğu gibi arka planı temizlemenizeyardımcı olan bu site sayesinde artık işlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Peki siz, fotoğraflardaki arka planları nasıl temizliyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Kaynak: SDN

Bir Cevap Yazın